O Nas

Firma Discovery Travel Agency jest licencjonowaną firmą transportową która oferuje pełną gamę usług przewozu pasażerskiego. Naszą specjalnością są wycieczki po Krakowie pojazdami elektrycznymi, wycieczki do Oświęcimia, Wieliczki, Zakopanego jak również transfery na lotniska Kraków – Balice oraz Katowice – Pyrzowice.

Firma nasza istnieje na krakowskim rynku turystycznym już ponad 7 lat. Posiadamy spore doświadczenie w obsłudze ruchu turystycznego, byliśmy jednymi z pierwszych, współtworząc trasy turystyczne w Krakowie do zwiedzania pojazdami elektrycznymi (melexami).

Nasze usługi zawsze staramy się wykonywać na najwyższym poziomie. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najwyższym priorytetem.

W czasie trwania naszej działalności obsłużyliśmy w Krakowie i w południowej Polsce tysiące gości z całego świata. Z wieloma z nich utrzymujemy serdeczne kontakty.

Czas trwania naszej działalności pozwolił nam na nabranie doświadczenia i wypracowanie odpowiednich standardów obsługi naszych gości. Stale poszerzamy naszą ofertę turystyczną o wycieczki lokalne nie oferowane jeszcze przez inne biura.

W usługach naszej firmy zawarte są:
– odbiór klientów z lotniska lub hotelów i przejazd do wyznaczonego celu,
– koszty paliwa, pojazdu i miejsc parkingowych,
– miła i przyjemna podróż w obecności doświadczonego kierowcy,
– elastyczność czasowa naszych kierowców podczas Państwa przejazdów.

Co nas wyróżnia?

Wysoka jakość proponowanych usług
Ze względu na to, że cenimy zadowolenie naszych klientów troszczymy się o ich potrzeby, stawiając na pierwszym miejscu wygodę i bezpieczeństwo. Nasza oferta dotyczy klientów z Polski i zagranicy, obejmuje transfery lotniskowe a także pełen zakres usług wycieczkowych do najbardziej atrakcyjnych miejsc związanych z Małopolską.

Pełna elastyczność i dostępność
Życzenia naszych klientów są dla nas najważniejsze, dlatego też dysponujemy elastycznym czasem i pełną dostępnością na potrzeby klientów przez siedem dni w tygodniu.

Pewność i wiarygodność
Posiadamy licencję na przewóz osób, co stanowi o doświadczeniu naszej firmy.

Przystępne ceny
Ceny oferowanych usług są z góry ustalone oraz konkurencyjne w stosunku do przejazdów taxi. Nie zawierają żadnych ukrytych opłat, posiadają jednolite przejrzyste stawki.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług przez cały rok.

Zespół Discovery Travel Agency