„Pakiet Zabawowy”. Oferta specjalna

Weekend w Krakowie

Przyjeżdżasz ze znajomymi na weekend do Krakowa i chcecie coś zobaczyć, trochę odpocząć i się pobawić? Jeśli tak, to ta oferta jest właśnie dla was. Wybierając ofertę Pakiet zabawowy, odbierzemy Was z lotniska za 70 zł ( max 7 osób).

Piątek przeznaczymy na poznanie i „poczucie” miasta. Najpierw zwiedzanie – 1,5 godziny meleksem po Starym Mieście i Kazimierzu. Podczas tej wycieczki zobaczycie to co w Krakowie najważniejsze do zobaczenia – Rynek główny, Kościół Mariacki, Sukiennice, mury miejskie i Bramę Floriańską, Wawel. Na Kazimierzu zaś synagogi np. Tempel czy Izaaka oraz słyną ulicę Szeroką. Przejazd komfortowym melexem sprawi, że odpoczniecie i nabierzecie sił na wieczorne atrakcje Krakowa.

Podczas wycieczki śmiało pytajcie kierowcę o to co was interesuje podczas waszego pobytu. Gwarantujemy, że dobrze Wam poradzi.

Wieczorem proponujemy „nocne zwiedzanie miasta”. Do Waszej dyspozycji osoba pełniąca funkcję imprezowego przewodnika – poradzi Wam gdzie iść by znaleźć typ imprezy, którego szukacie. Towarzyszyć Wam będzie podczas całonocnej eskapady po krakowskich lokalach.

Następnego dnia proponujemy aktywne popołudnie. Możecie wybrać pomiędzy wizytą na strzelnicy, zabawą w hali ASG albo wyprawą do Muzeum Browarnictwa w Tychach.

Po sobotnich atrakcjach spotkamy się jeszcze w niedzielne przedpołudnie. Tutaj również macie wybór, w zależności od pory roku – spływ Dunajcem lub wizyta w Zakopanym.

Tak wygląda weekend w Krakowie i okolicach. Mamy nadzieję, że zapamiętacie go na długo.

Dostępność: 7 dni w tygodniu
Rezerwacje: poprzez formularz rezerwacji na naszej stronie oraz telefonicznie +48 660 904 391, +48 513 514 331

 Pakiet zabawowy
Liczba osób do 5 każda kolejna
Cena  2200 zł  400 zł