Pakiety. Oferta specjalna

„Śladami Jana Pawła II”

Jan Paweł IIPodczas tej wycieczki zabierzemy Państwa na jednodniową pielgrzymkę po najważniejszych Sanktuariach w okolicach Krakowa oraz samym Krakowie śladami JP II.

więcej

„Śladami Żydów”

auschwitz-birkenauZapraszamy Państwa na wycieczkę podczas której poznacie Państwo historię polskich i krakowskich Żydów.

więcej

„Pakiet Zabawowy”

pakiet zabawowyPrzyjeżdżasz ze znajomymi na weekend do Krakowa chcecie coś zobaczyć, trochę odpocząć i się pobawić? Ta oferta jest właśnie dla was.

więcej

„Wszystko w jednym”

pakiet wszystko w jednymPrzyjeżdżacie Państwo na kilka dni do Krakowa i chcielibyście jak najwięcej zobaczyć? Ta oferta jest specjalnie dla Państwa.

więcej

Tydzień w Krakowie

tydzień w krakowiePrzyjeżdżacie Państwo do Krakowa na cały tydzień? Zorganizujemy dla Państwa cały pobyt. Urozmaicimy go wycieczkami i zwiedzaniem. Nie musicie się Państwo martwić co i gdzie warto zobaczyć. My wiemy to dokładnie.

więcej

Auschwitz Birkenau + Zwiedzanie Krakowa

zwiedzanie Auschwitz i KrakowaPierwsza część wycieczki to wyjazd do Auschwitz Birkenau. Druga część obejmuje komfortowe zwiedzanie Krakowa pojazdem elektrycznym (tzw. melexem).

więcej

Kopalnia Soli w Wieliczce + Zwiedzanie Krakowa

zwiedzanie Wieliczki i KrakowaPierwsza część wycieczki to zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce. Druga część obejmuje komfortowe zwiedzanie Krakowa pojazdem elektrycznym (tzw. melexem).

więcej