Spływ Dunajcem oraz wizyta na zamku w Niedzicy

Spływ Dunajcem przez pasmo Pienin to fantastyczna przygoda. Na trasie Flisacy opowiadają o Pieninach a my podziwiamy ciekawe wapienne formacje skalne brzegów doliny. W programie także wizyta w zachowanym w doskonałej kondycji zamku w Niedzicy.

Spływ przełomem Dunajca jest bez wątpienia największą atrakcją turystyczną Pienin. Drewniane tratwy, kierowane przez góralskich flisaków, od stu kilkudziesięciu lat spływają z turystami przełomowym odcinkiem Dunajca, przez środek najatrakcyjniejszej części Pienin.

Zamek Niedzicki to jeden z najładniejszych zamków w Polsce. Założony w XIV w. swój obecny kształt zawdzięcza renesansowej przebudowie dokonanej pod koniec XVI w. Oprócz dziedzińca i zachowanych pomieszczeń obejrzeć można również niewielkie ekspozycje: historyczną, etnograficzną i przyrodniczą.

Na wycieczkę zabieramy Państwa bezpośrednio z miejsca Waszego pobytu w Krakowie hotel/apartament lub innego wskazanego miejsca ok. godz. 9.00. Po zakończonym zwiedzaniu powrócicie Państwo do miejsca zakwaterowania lub innego wskazanego miejsca.

Czas trwania wycieczki: ok. 9 godzin
Dostępność: 7 dni w tygodniu
Rezerwacje: poprzez formularz rezerwacji na naszej stronie oraz telefonicznie +48 660 904 391, +48 513 514 331
Cennik: Cena za pojazd. Zawiera koszty pojazdu, kierowcę, paliwo oraz opłaty parkingowe. Do dyspozycji pasażerów bezpłatne napoje w sezonie letnim.

 Spływ Dunajcem oraz wizyta na zamku w Niedzicy
Liczba osób 1-4  5-8
Ceny  480 zł  550 zł