Wycieczka do Nowej Huty – Crazy Guides

Zapraszamy na melancholijną podróż w czasie Trabantem do Nowej Huty. Nasz niebanalny projekt zauważony został przez wszystkie polskie media, wielokrotnie gościliśmy w TVN i Telewizji Polskiej, a także w BBC, New York Times, a nawet w egzotycznym arabskim periodyku Al-Bayan.

Kultowymi pozycjami happeningów Crazy Guides są spacer po monumentalnym Placu Centralnym, kawka z gruntem w restauracji a la Gierek, bar mleczny, odwiedziny w robotniczym mieszkaniu u Pana Wiesława oraz lekcja jazdy trabantem. Nasza idea to pokazanie PRL-u z przymrużeniem oka w klimacie filmów Stanisława Barei (kultowego polskiego reżysera).

Nowa Huta powstała w latach 1949–1990, zaprojektowana od podstaw do pełnienia funkcji samodzielnego miasta. Obecnie jest dzielnicą Krakowa, gdzie mieszka ok. 220 tysięcy ludzi, a zajmuje obszar 110.7 km². W roku 1990 podzielona została na pięć dzielnic samorządowych.
Sercem byłego socrealistycznego miasta jest Plac Centralny, który do dziś jest głównym centrum komunikacyjnym i najbardziej rozpoznawanym punktem tej części miasta, a także okoliczne osiedla.

Na wycieczkę do Nowej Huty zabieramy Państwa bezpośrednio z miejsca Waszego pobytu w Krakowie hotel/apartament lub innego wskazanego miejsca. Po zakończonej wyciecze powrócicie Państwo do miejsca zakwaterowania lub innego wskazanego miejsca.

Czas trwania wycieczki: ok. 2,5 godziny
Dostępność: 7 dni w tygodniu
Rezerwacje: poprzez formularz rezerwacji na naszej stronie oraz telefonicznie +48 660 904 391, +48 513 514 331

 Wycieczka do Nowej Huty – Crazy Guides
Liczba osób 1-4  5-8
Ceny  skontaktuj się z nami